Website creation and Internet marketing

With lifetime warranty

FAQ

Miks on teil saidi loomise hinnad on nii kõrged? Teistel ettevõtetel kodulehe loomine on oodavam.

Põhimõtteliselt loovad meie konkurendid veebisaidid Wordpressis või mõnes muus populaarses CMS-is, kasutades selleks valmis šablooni ja plugini. Meil on erinev lähenemisviis: loome šabloone ja kogu vajaliku funktsionaalsuse nullist iga kliendi jaoks eraldi.

Mis on teie lähenemise eelis? Kuidas valmised lahendused erinevad sellest, mida teie pakute?

Meie lähenemisviisil on palju eeliseid: puhtam ja kiirem kood (mis on SEO jaoks pluss), piiramatud võimalused (võime rakendada mis tahes funktsionaalsust), saidi redigeerimise lihtsus ja mugavus, kaitse viiruste ja häkkimise eest, uuendusel ei purune midagi.

Pakute kodulehe eluaegset garantiid. Mida see tähendab?

See tähendab, et kui meie süül on saidiga probleeme, parandame neid täiesti tasuta. Loome veebisaidid, millel on tuleviku alus. Nii et mingil juhul ei peaks te seda ümber tegema.

#1 in Website creation, Google ads, Website promotion

We are one of the main IT companies in Estonia. Media1 OÜ company started provide website development, Google Ads, SEO and other IT services in 2016. However, our specialists work in this type of business totally more than 10 years.

We gained big experience and developed strict standards, that allow us to do our work as efficiently as possible. Many of our competitors partially or completely try to be like us. They can copy principle of our work and even our website.

Sergei Toroptsev

Sergei Toroptsev

CEO / Developer
Mihhail Shulkin

Mihhail Shulkin

Marketing director
Jekaterina Koval

Jekaterina Koval

Accountant
Viktoria Smirnova

Viktoria Smirnova

Editor
Dmitry Cryden

Dmitry Cryden

Developer