E-poe tegemine

E-poe tegemine

Veebipoe arendamine on suur ja tõsine teoste kompleks. Kaupu või teenuseid müüva veebipoe loomisega saab korraldada absoluutselt igasuguse müügi.

Tavaliselt sisaldab veebipoe funktsionaalsus järgmist:

 1. Kataloog.
 2. Ostuvõimalus.
 3. Maksesüsteem mitmesuguste maksesüsteemide rakendamise kaudu.
 4. Kaupluse mugav haldamine ja haldamine.
 5. Tellimismärguanded.
 6. Ainulaadne disain.
 7. Mis tahes ainulaadne funktsionaalsus.

Mis on meie eelis konkurentide ees?

Teame, kuidas teha tõeliselt kvaliteetseid ja toimivaid veebipoode, et oma kliendi äri edukalt arendada. Me ei kasuta valmislahendusi ning arendame disaini ja kogu funktsionaalsust nullist. See ei ole äri, mis kohandub valmislahenduste võimalustega, vaid meie arendused kohanduvad teie ettevõtte vajadustega!

Veebipoe arendustingimused

Kõik sõltub seatud ülesannetest. Veebipoe arendamine võtab keskmiselt aega 4 nädalat kuni mitu kuud.

Mis on e-poe väljatöötamise eelis mitte valmislahenduste puhul

Kõik tegevusvaldkonnad on erinevad ja neil on oma nüansid. Valmislahendused ei paku nendele nüanssidele lahendusi ja ettevõte peab valmislahendustega kohanema.

Meie kogemuse kohaselt sattusid paljud varem platvormidel (Worpdress, Opencart, Magento jt) veebisaidi teinud inimesed varem või hiljem lahendamatute probleemide ette. Ja me pidime kõik ümber tegema.

Peamised eelised

 1. Lõputud võimalused. Meie võimuses on arendada ja realiseerida absoluutselt kõiki võimalusi. Me ei loo lihtsalt veebisaiti, vaid juurutame terve CRM-i (Customer Relationship Management System).
 2. Võime vastu pidada igasugusele stressile. Ükskõik, kas see on lihtne pood, kus on 10 000 toodet või suurem pood, kus on 1 000 000 toodet, laaditakse meie saiti uskumatult kiiresti.
 3. Mugav kaupluse haldamine. Tavaliselt aitame klientidel veebipoega tööd automatiseerida. Korraldame lihtsa ja arusaadava kauba sisseveo.
 4. Veebipood on esialgu valmistatud tehniliselt asjatundlikult ja on optimeeritud juba arendusjärgus. Kena ja puhas kood, kiirel allalaadimisel on äärmiselt positiivne mõju saidi positsioonile otsingumootorites.
 5. Eluaegne garantii. Hoiame oma klientidega alati sidet ja meie süül esinevate vigade korral parandame need tasuta.

Hind: E-poe tegemine al. 2000 EUR + KM