KKK

Miks on teil saidi loomise hinnad on nii kõrged? Teistel ettevõtetel kodulehe loomine on oodavam.

Põhimõtteliselt loovad meie konkurendid veebisaidid Wordpressis või mõnes muus populaarses CMS-is, kasutades selleks valmis šablooni ja plugini. Meil on erinev lähenemisviis: loome šabloone ja kogu vajaliku funktsionaalsuse nullist iga kliendi jaoks eraldi.

Mis on teie lähenemise eelis? Kuidas valmised lahendused erinevad sellest, mida teie pakute?

Meie lähenemisviisil on palju eeliseid: puhtam ja kiirem kood (mis on SEO jaoks pluss), piiramatud võimalused (võime rakendada mis tahes funktsionaalsust), saidi redigeerimise lihtsus ja mugavus, kaitse viiruste ja häkkimise eest, uuendusel ei purune midagi.

Pakute kodulehe eluaegset garantiid. Mida see tähendab?

See tähendab, et kui meie süül on saidiga probleeme, parandame neid täiesti tasuta. Loome veebisaidid, millel on tuleviku alus. Nii et mingil juhul ei peaks te seda ümber tegema.

Pakute reklaame Google'is. Mis on selle eripära? Miks pakute seda kõigile?

Meie arvates tänapäeval kõige efektiivsem reklaamimisvorm on Google'is reklaamimine. Kui ainult seetõttu, et selline reklaam töötab kohe sihtrühma jaoks.

Me ise saame oma kontolt reklaame tellida. Miks me vajame teie teenuseid?

Oleme Google'i sertifitseeritud partnerid. See tähendab, et oleme teadlikud, kuidas õigesti seadistada reklaame, milliseid märksõnu valida, kuidas õigesti tekstreklaame koostada, kuidas märkida URL-i, lisada õiged laiendid. Anname endast parima reklaami kvaliteedinäitaja tõstmiseks, et säästa teie raha ja saaksite oma saidile võimalikult palju kasulikke üleminekut. Lisaks pakume aruandlust kõige mugavamas vormingus.

Kuidas moodustatakse reklaami hind?

Reklaami hind moodustatakse konkurentsist konkreetses valdkonnas, otsingusõnu ja nende arvu järgi. Öeldes hinda, me märgime tulemuste saavutamiseks vajaliku miinimumi. Selleks koduleht peab asuma esimesel lehel, eelistatavalt ülemistes kohtades.

Tegelete SEO edasiliikumisega. Mida saate siin pakkuda?

Veebisaidi sisemine optimeerimine. Saidi struktuuri redigeerimine, tekstide muutmine, saidi kiiruse optimeerimine, iga lehe jaoks sobivate pealkirja ja kirjelduste lisamine. Selles suunas on palju tööd. Samuti pange tähele, et arendame veebisaite, võttes arvesse kõiki SEO soovitusi.