SEO

SEO

Koduleht on olemas, reklaam on tellitud, aga kliendid Sinuni ei jõua? Kas oled nähtav potentsiaalsetele klientidele?

Media1 OÜ saab edutada Teie kodulehte edetabeli otsingutulemustes. Meie teostame keerulisi internetiturunduse töid Google'is (SEO).

Hinna sees:

  • Pealkirjade ja tekstide optimeerimine kodulehel
  • Õige meta koodide määramine
  • Turu ja konkurendi analüüs
  • Kodulehe kiiruse optimeerimine
  • Lingi kaalude loomine
  • Veebisaidi edasiliikumine on ainult õiguslikkude meetoditega

SEO alates 100 EUR / kuu

Mis on SEO?

SEO – search engine optimization ehk kodulehe optimeerimine otsimootoritele.

SEO eesmärk muuta veebileht otsingumootoris võimalikult nähtavaks ning juhtida veebilehele toodetest või teenustest huvitatud külastajaid.

SEO käsitleb peamiselt kodulehe sisu (tekstid, pildid) optimeerimist kindlatele märksõnadele ja tehnilistele kriteeriumitele.

SEO - milleks seda vaja?

SEO aitab näidata kliendidele, et ettevõte tegutseb ja areneb. SEO ei ole kõige tähtsam asi, aga kui konkurent teeb seda, aga Sinu ettevõte mitte, siis Google otsingus tema liigutakse, kui olulisema ettevõtte Sinust ettepoole.

Kodulehe optimeerimise lõppeesmärk on panna veebileht senisest paremini rankima ehk muuta veeb võimalikult kiiresti orgaanilisest otsingust leitavaks märksõnadega, mida kasutavad Sinu potentsiaalsed kliendid guugeldades!

Kas kodulehe optimeerimine on keeruline protsess?

Veebilehe optimeerimise protsess ei ole keeruline, kuid see vajab aega ning oskusi erinevatest valdkondadest.

Küll aga meil on SEO eksperdid, kes oskavad veebilehte optimeerida tehnilisel tasemel, mõelda strateegia peale, analüüsides märksõnu ja konkurente ning sealjuures kirjutada veel head veebisisu. Meie oskame mõelda konkreetse ettevõtte eesmärkide peale, oskame kirjutada head veebisisu ja teostada vajalikke tehnilisi optimeerimisi veebilehe koodis.

Esimesed tulemused ilmuvad umbes 2 kuud pärast töö algust.

On vaja aru saada, et kui vajate kliente siin ja praegu, siis otsingu SEO optimeerimine ei pruugi Sinu ettevõte jaoks töötada. Selline kodulehe edasiliikumine toob tulemusi ainult pikas perspektiivis. Kiire reklaamikampaania jaoks sobib reklaam Google'is.