Sotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeedia kanalid hõlmavad aina suuremat veebi kasutajate osakaalu, mistõttu on hästikorraldatud sotsiaalmeedia turunduse abil võimalik efektiivselt ja kiiresti jõuda Sinu potentsiaalsete klientideni ja kasutajateni. Meie oleme valmis aidata luua efektiivseid strateegiaid ja korraldada tulemuslikke reklaamikampaaniad erinevates sotsiaalmeedites.

Hinna sees:

  • Ettevõte kodulehe haldus sotsiaalmeedias
  • Lehe täitmine visuaalse sisuga
  • Teie kodulehe reklaamikampaaniate loomine ja hooldamine
  • Tasuta internetiturunduse nõustamine

Hind: sotsiaalmeedia turundus alates 100 EUR / kuu

On juba ammu teada, kui olulist rolli mängib sotsiaalmeedia meie igapäevases elus. Sotsiaalvõrgustikke külastavad üle 80% Interneti kasutajatest. Nii nagu on muutunud meie sotsiaalse suhtlemise normid eraelus, muutuvad need ka üha enam ettevõtete jaoks. Personaalne lähenemine muutub ka Sinu klientide jaoks üha olulisemaks. Media1 OÜ pakub oma toodete ja / või teenuste reklaamimisel kõige populaarsemat abivõrgud: Facebook ja Instagram. Kuna iga brändi auditoorium on unikaalne, siis sellesse tuleb individuaalselt läheneda.

Teie firma kodulehe organisatsiooni sotsiaalse meedia lehekülje ja selle reklaami nõuetekohane hooldus tagab uute klientide pideva sissevoolu.

Aitame Sinu ettevõttel jõuda oma klientideni läbi sotsiaalmeedia!