Kodulehe tegemine, kodulehe optimeerimine SEO ja Google reklaam

Millega me tegeleme?

Tere, mina olen Sergei Toroptsev, Media1 web-stuudio CEO.

Me arendame unikaalseid ning huvitavaid veebisaite ja erineva keerukusega veebirakendusi ning teeme seda suurepäraselt.

Mida te saate?

Saate kõrge kvaliteediga läbimõeldud toote. Teostame ise oma kliendi ja tema konkurentide äritegevuse uuringu; joonistame kujunduse; teeme küljenduse; arendame välja teie saidi jaoks vajaliku funktsionaalsuse. Kliendid kasutavad meie veebisaite mugavalt.

Sergei Toroptsev, CEO

Kodulehe tegemine

Veebisaitide väljatöötamine on Media1 OÜ põhirõhk. Alates 2016. aastast pakume Internetis äritegevusega seotud laia valiku teenuseid: veebisaidi arendamine, Google'i reklaamimine, SEO ja palju muud.

Pakume väga erinevaid veebilehtede arendamise lahendusi: sihtlehtede ja ettevõtete veebisaitide väljatöötamisest veebipoodide, keerukate veebiportaalide, rakendusteni. Väärtustame oma kliente ja tagame professionaalse veebisaidi arendamise nii Eestile kui ka teistele riikidele.

Enne veebisaidi loomist uurime põhjalikult turgu, analüüsime konkurente, hindame konkreetse lahenduse efektiivsust. Veebisaidi arendamine on efektiivsem, kui arvestada tulemust mõjutavaid tegureid.

Saidi loomise protsess hõlmab palju tööd, näiteks: tehnilise ülesande kujundamine, kujunduse väljatöötamine, saidi prototüübi loomine, CMS-i (sisuhaldussüsteemi) juurutamine.

Lisateenusena pakume ainulaadsete ja kvaliteetsete tekstide kirjutamist.

Uurime teie ettevõtte vaatajaskonna, teie konkurentide omadusi. See aitab meil leida teie projekti jaoks ainulaadseid ja huvitavaid ideid. Seetõttu eristatakse kõiki meie töid nende kvaliteedi ja ainulaadsuse poolest.

Täna on Media1 OÜ üks juhtivaid ettevõtteid veebisaitide väljatöötamise ja veebisaitide reklaamimise valdkonnas.

Saidi loomine

Unikaalsete saitide professionaalne arendamine, võttes arvesse teie ettevõtte eripära. See võimaldab meie saitidel olla võimalikult tõhus.

Loome alates lihtsaimast (landing page) kuni suurte ja keeruliste projektideni. Pärast saidi väljatöötamist jätkame sidet, pakume tuge ja lahendame tekkinud probleemid kiiresti.

Internetiturundus

Parim ja tõhusam viis uute klientide ligimeelitamiseks on veebisaidi reklaam.

Pakume veebisaidi reklaamimiseks kahte peamist teenust - SEO veebisaidi reklaamimine ja Google'i reklaam.

Meie meeskond

 • Sergei Toroptsev
  Sergei Toroptsev

  CEO / Developer

 • Mihhail Shulkin
  Mihhail Shulkin

  Marketing director

 • Jekaterina Koval
  Jekaterina Koval

  Accountant

 • Viktoria Pung
  Viktoria Pung

  Editor

 • Dmitry Cryden
  Dmitry Cryden

  Developer