Kodulehe tegemine ja Internetiturundus

Eluaegse garantiiga

KKK

Miks on teil saidi loomise hinnad on nii kõrged? Teistel ettevõtetel kodulehe loomine on oodavam.

Põhimõtteliselt loovad meie konkurendid veebisaidid Wordpressis või mõnes muus populaarses CMS-is, kasutades selleks valmis šablooni ja plugini. Meil on erinev lähenemisviis: loome šabloone ja kogu vajaliku funktsionaalsuse nullist iga kliendi jaoks eraldi.

Mis on teie lähenemise eelis? Kuidas valmised lahendused erinevad sellest, mida teie pakute?

Meie lähenemisviisil on palju eeliseid: puhtam ja kiirem kood (mis on SEO jaoks pluss), piiramatud võimalused (võime rakendada mis tahes funktsionaalsust), saidi redigeerimise lihtsus ja mugavus, kaitse viiruste ja häkkimise eest, uuendusel ei purune midagi.

Pakute kodulehe eluaegset garantiid. Mida see tähendab?

See tähendab, et kui meie süül on saidiga probleeme, parandame neid täiesti tasuta. Loome veebisaidid, millel on tuleviku alus. Nii et mingil juhul ei peaks te seda ümber tegema.

#1 Kodulehe valmistamises, Google Ads'is, turunduses

Meie oleme üks peamistest IT ettevõtetest Eestis. Firma Media1 OÜ hakkas pakkuma kodulehe valmistamise võimalusi, Google Ads, SEO ja teisi IT teenuseid alates 2016. aastast. Kuid kokku on meie spetsialistid selles valdkonnas töötanud juba üle 10 aasta.

Omandasime tohutu kogemuse ja töötasime välja ranged standardid, mis võimaldavad meil oma tööd teha võimalikult tõhusalt. Paljud konkurendid osaliselt või täielikult joonduvad meie järgi, kopeerides töö põhimõtet ja isegi meie kodulehte.

Me ei ole paigalolekus ja regulaarselt pakume veebisaitide arendamise valdkonnale ja veebireklaami uusi lahendusi ja tehnoloogiaid.

Sergei Toroptsev

Sergei Toroptsev

CEO / Developer
Mihhail Shulkin

Mihhail Shulkin

Marketing director
Jekaterina Koval

Jekaterina Koval

Accountant
Viktoria Smirnova

Viktoria Smirnova

Editor
Dmitry Cryden

Dmitry Cryden

Developer