Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine

Enne veebisaidi loomist uurime hoolikalt turu tööpiirkonda. Järgmisena hindame konkurente.

Veebisaidi loomise protsess sisaldab palju töid:

  • Tehniliste kirjelduste väljatöötamine
  • Paigutuse väljatöötamine
  • Veebisaidi prototüübi loomine
  • CMS-i (sisuhaldussüsteemi) juurutamine

Mis on meie eelis konkurentide ees?

Me ei kasuta valmis malle, me ei lae alla valmis pistikprogramme.

Igal ettevõttel on oma soovid ja nüansid. Me võtame seda arvesse ja kirjutame oma klientidele eksklusiivse funktsionaalsuse, mis võimaldab teil saidi sisu kiiresti lisada või midagi muuta ilma midagi rikkumata.

Disaini osas analüüsime teie konkurente ja läheme paremini.

Veebisaidi loomisel kasutame ainult kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid

Kirjutame puhta, lihtsa ja hõlpsasti hooldatava koodi. Meie saidid laadivad välkkiire, olenemata lehe sisu hulgast. See omakorda mõjutab väga positiivselt saidi positsiooni otsingumootorites.

Mobiiltelefonide kohanemisvõime

Pole saladus, et tänapäeval on mobiililiikluse osakaal umbes 50%. See tähendab, et sait peaks olema kõigis seadmetes võimalikult kasutajasõbralik. Me võtame arvesse kõiki nüansse ja vajadusel kirjutame konkreetse seadme jaoks eraldi funktsionaalsuse.

Mitmekeelsus

Eestis on asjakohane vähemalt 2 keelt: eesti ja vene keel. See tähendab, et potentsiaalsete klientide arvu suurendamiseks on vaja saidile teavet postitada kliendi keeles. Meie ülesanne on muuta see võimalikult mugavaks.

Vajalikud moodulid

Näiteks lihtsa kontaktivormi või galerii tegemine on juba saidi hinna sees.

Laiendatavus

Usume tõepoolest, et edukas äri kasvab paratamatult. Ja sait peaks koos sellega kasvama. Kas peate tavalisest veebisaidist tegema veebipoe või turuplatsi? Kas soovite teha terve portaali oma funktsionaalsusega? Pole probleemi. Rakendame täiesti mis tahes funktsionaalsust. Ja pole vaja midagi ümber teha.

Rohkem kui lihtsalt veebisait

Püüame alati üle pea hüpata. Meie saidid pole lihtsalt saidid, vaid terved komplekssed süsteemid, millel on oma ainulaadne funktsionaalsus, näiteks CRM (kliendisuhete haldussüsteemid).

Toetus

Pärast saidi loomist ei jäta me oma kliente saatuse armu. Püüame hoida sidet: aitame tasuta konsultatsioonidega, reklaamime saiti, reklaamime saiti.

Eluaegne garantii

Oleme oma tootes kindlad ja veast tulenevate vigade korral parandame need täiesti tasuta. Sõltumata sellest, kas sait telliti nädal või 5 aastat tagasi.

Me vastutame oma töö eest. Seetõttu jäävad enamik meie klientidest meie juurde ja tellivad jätkuvalt meilt teenuseid.

Hind: Kodulehe tegemine al. 800 EUR + KM

Telli teenuseid