Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine

Enne veebisaidi loomist uurime hoolikalt turu tööpiirkonda. Järgmisena hindame konkurente.

Veebisaidi loomise protsess sisaldab palju töid:

 • Tehniliste kirjelduste väljatöötamine
 • Paigutuse väljatöötamine
 • Veebisaidi prototüübi loomine
 • CMS-i (sisuhaldussüsteemi) juurutamine

Mis on meie eelis konkurentide ees?

Me ei kasuta valmis malle, me ei lae alla valmis pistikprogramme.

Igal ettevõttel on oma soovid ja nüansid. Me võtame seda arvesse ja kirjutame oma klientidele eksklusiivse funktsionaalsuse, mis võimaldab teil saidi sisu kiiresti lisada või midagi muuta ilma midagi rikkumata.

Disaini osas analüüsime teie konkurente ja läheme paremini.

Veebisaidi loomisel kasutame ainult kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid

Kirjutame puhta, lihtsa ja hõlpsasti hooldatava koodi. Meie saidid laadivad välkkiire, olenemata lehe sisu hulgast. See omakorda mõjutab väga positiivselt saidi positsiooni otsingumootorites.

Mobiiltelefonide kohanemisvõime

Pole saladus, et tänapäeval on mobiililiikluse osakaal umbes 50%. See tähendab, et sait peaks olema kõigis seadmetes võimalikult kasutajasõbralik. Me võtame arvesse kõiki nüansse ja vajadusel kirjutame konkreetse seadme jaoks eraldi funktsionaalsuse.

Mitmekeelsus

Eestis on asjakohane vähemalt 2 keelt: eesti ja vene keel. See tähendab, et potentsiaalsete klientide arvu suurendamiseks on vaja saidile teavet postitada kliendi keeles. Meie ülesanne on muuta see võimalikult mugavaks.

Vajalikud moodulid

Näiteks lihtsa kontaktivormi või galerii tegemine on juba saidi hinna sees.

Laiendatavus

Usume tõepoolest, et edukas äri kasvab paratamatult. Ja sait peaks koos sellega kasvama. Kas peate tavalisest veebisaidist tegema veebipoe või turuplatsi? Kas soovite teha terve portaali oma funktsionaalsusega? Pole probleemi. Rakendame täiesti mis tahes funktsionaalsust. Ja pole vaja midagi ümber teha.

Rohkem kui lihtsalt veebisait

Püüame alati üle pea hüpata. Meie saidid pole lihtsalt saidid, vaid terved komplekssed süsteemid, millel on oma ainulaadne funktsionaalsus, näiteks CRM (kliendisuhete haldussüsteemid).

Toetus

Pärast saidi loomist ei jäta me oma kliente saatuse armu. Püüame hoida sidet: aitame tasuta konsultatsioonidega, reklaamime saiti, reklaamime saiti.

Eluaegne garantii

Oleme oma tootes kindlad ja veast tulenevate vigade korral parandame need täiesti tasuta. Sõltumata sellest, kas sait telliti nädal või 5 aastat tagasi.

Me vastutame oma töö eest. Seetõttu jäävad enamik meie klientidest meie juurde ja tellivad jätkuvalt meilt teenuseid.

Veebilehe arendamise etapid

Veebilehtede arendamine on üsna keeruline protsess ja seetõttu peame nende arendamisel kinni rangest järjestusest.

 1. Turuanalüüs. Selles etapis analüüsime me turgu, teie konkurente ja võtmesõnu. Saadud teadmistest lähtuvalt ehitamegi üles tulevase veebilehe.
 2. Tehnilise ülesande kirjeldus. Kui kliendil ei ole oma tehnilist ülesannet, kirjutame selle ise. Me ei kirjuta sinna selliseid mõttetuid asju nagu «veebileht peab avanema kõigis tänapäevastes brauserites». See on niigi selge. Me kirjutame sinna tulevase projekti loogika ja struktuuri selleks, et nii tellijatele kui arendajatele oleks võimalikult arusaadav, kuidas ja mida teha. Meie asjatundlikult kirjutatud tehnilise ülesande hind on 100 EUR + KM. Kui veebilehe arendamine on tellitud meilt, kuulub tehnilise ülesande kirjutamine juba hinna sisse!
 3. Unikaalse maketi loomine. Koostame teie tulevase veebilehe ligikaudse maketi selleks, et meil oleks tulevasest projektist ettekujutus. Lisaks sellele on just maketti mugav kiiresti parandusi teha (näiteks muuta nupu värvi). Näide 1. Näide 2.
 4. Küljendamine. «Elustame» maketi ja muudame selle koodiks. Väljundiks on kvaliteetne, optimeeritud ja kõigi seadmete jaoks kohanduv šabloon.
 5. Töö taustaprogrammiga. Üldjuhul võib taustaprogrammi arendamine toimuda paralleelselt eelmiste punktidega. Arendame välja vajalikud moodulid/komponendid selleks, et meie kliendid saaksid oma veebilehte tulevikus täita kõrvalise abita. Meie lähenemisviisi puhul saab kõik muudatused veebilehel teha mõne klõpsuga.
 6. Testimine. Testime veebilehte võimalike vigade suhtes, imiteerides selle kasutajate toiminguid.
 7. Veebileht on valmis. Meie loodud veebileht ei vaja hilisemat töötlemist. Lisaks on see juba ka laiendamisvalmis. Kas soovite veebipoodi, CRM-i, turgu või mida iganes? Viime soovitud funktsionaali hõlpsasti ellu juba olemasoleval tugeval põhjal.

Veebilehe kujundus

Veebilehe kujundamine on meie jaoks eriline filosoofia. Jälgime veebilehe kujundamisel alati uusimaid trende. Nii on teie veebileht ajakohane pikka aega.

Tähelepanu detailidele

Iga element mängib rolli ja on väikseima detailini läbi mõeldud. Meie jaoks ei ole probleem kõigist arendusprotsessi käigus tehtud otsustest rääkida ja neid põhjenda.

Teie veebileht on mugav:

 • suure ekraaniga kasutajatele
 • väiksema ekraaniga sülearvutite kasutajatele
 • tahvelarvutite kasutajatele
 • nutitelefonide kasutajatele (meie päevil on see umbes 50% kogu liiklusest)

Kas veebilehelt tasub kokku hoida?

Päris paljud meie potentsiaalsed kliendid üritavad raha säästa, tellides veebilehe arenduse konkurentidelt turuhinnast odavamalt. Täpsemalt öeldes on seda väga raske arendamiseks nimetada, sest sellised veebistuudiod laadivad tavaliselt lihtsalt juba valmis mallid ja pluginad alla.

Sellise lähenemisviisi puuduseks on see, et keegi ei mõtle sellise veebilehe tulevikule ja kasutusmugavusele lähtuvalt  sellel müüdavate kaupade ja teenuste eripärast. Reeglina on selliseid veebilehti otsingus peaaegu võimatu edendada ja nendega tegelemine lõpetatakse.

Väga paljud meie kliendid on juba pidanud sellise kurva kogemusega silmitsi seisma ja pöördunud meie poole, et oma veebileht ümber teha. Meie siis omalt poolt oleme teinud nii nagu peab.

Professionaalsuse tähtsus

Asjatundlik arendus on väga tähtis punkt, mis sageli unustatakse.

OÜ Media1 programmeerijate kirjutatud kood muudab veebilehe adaptiivseks, kiireks ja teistele programmeerijatele arusaadavaks.

See muudab teie veebilehe professionaalseks ja kvaliteetseks ning tulevased edasiarendused on juba lihtne ülesanne.

Veebilehe haldus

Teeme teie jaoks mugava ja arusaadava halduspaneeli.

Lehti, uudiseid, fotosid, tooteid ja muud saab lisada igaüks. Isegi see, kellel pole veebilehtede haldamise kogemust kunagi olnud.

Hind: Kodulehe tegemine al. 1500 EUR + KM