Maandumisleht

Maandumisleht

Maandumisleht on lihtne leht, millel pole konkreetse toote või teenuse jaoks palju funktsioone. Tavaliselt kuvatakse sihtlehel teie eelised: ülevaade, tutvustused, lühikirjeldus. Reeglina veenab see inimest tellimust tegema, helistama või teiega posti teel ühendust võtma.

Kellele sobib Landing page?

Sihtlehed on mõeldud peamiselt kuumaks müügiks. See on tõhus vahend juhtmete kogumiseks.

Ajastus

Sihtlehe väljatöötamise aeg võtab tavaliselt nädalast kuni ühe kuuni.

Landing page väljatöötamine

Maandumislehe arendamisel, samuti kõigi oma saitide arendamisel ei kasuta me valmislahendusi ning arendame disaini- ja kirjutusfunktsionaalsust ainult oma klientidele. See võimaldab teil saidil kiiresti ja mugavalt vajalikke muudatusi teha.

Millele peaks tähelepanu pöörama

Nagu ka teistel juhtudel, on ka meie jaoks esimene ülesanne kindlaks määrata teie ettevõtte sihtrühm. Määratleme huvide vahemiku ja koostame märksõnade loendi, mille järgi potentsiaalsed kliendid teid leiavad.

Mida hõlmab Landing page loomine?

  1. 1 leht, kus on müügiteave teie ettevõtte toodete või teenuste kohta.
  2. Ainulaadne funktsionaalsus. Saidil saate alati vajalikud muudatused kiiresti ja mugavalt teha, ilma et midagi lõhkuksite.
  3. Ainulaadne disain. Kõik ärivaldkonnad nõuavad kujundamisel individuaalset lähenemist. Analüüsime konkurente. Meil läheb paremini kui neil.
  4. Koduleht kohandatakse kõigi seadmete jaoks. Viimasel ajal tuleb umbes 50% liiklusest mobiilseadmetest. Loomulikult võtame arvesse kõiki mobiilseadmete nüansse ja töötame välja isegi eraldi funktsionaalsuse mobiilseadmete jaoks.
  5. Tehniline SEO. Meie lähenemisviis „ära kasuta otsevalimist” võimaldab meil kirjutada ilusa ja puhta koodi. Samuti tegeleme arendusjärgus tihedalt optimeerimisega. See annab saidile kiire laadimiskiiruse. Kõik see mõjutab parimal viisil teie saidi positsiooni otsingus.
  6. Kõik vajalikud moodulid. Näiteks on lihtsa kontaktvormi või galerii kujundamine juba hinna sees.
  7. Mitmekeelne tugi. Eesti on hargmaine riik. Vastavalt sellele peaks publiku suuremaks kajastamiseks esitama teavet erinevates keeltes. Meie ülesandeks on muuta teie mitmekeelsusega töötamine lihtsaks ja mugavaks.
  8. Eluaegne garantii. Kui sait juba sisaldab või on tulevikus meie veast tingitud tõrkeid (näiteks süsteemi värskendamisel), parandame need täiesti tasuta. Oleme oma tootes kindlad.

Hind: Maandumisleht al. 500 EUR + KM