Milliseid lahendusi kasutatakse Media1 OÜ-s?

Milliseid lahendusi me kasutame kvaliteetsete veebisaitide arendamiseks august 2021 seisuga.

Milliseid lahendusi kasutatakse Media1 OÜ-s?

Paljud meie kliendid on huvitatud: mida me Media1 OÜ-s kasutame oma kvaliteetsete veebisaitide arendamiseks?

Samal ajal, kui meie konkurendid kasutavad aegunud Wordpressi arendusmeetodeid, installides piraat preemiumklassi pluginaid ja teemasid, meie arendame kõike nullist, kasutades ainult kõige arenenumaid lahendusi veebiarenduse valdkonnast.

August 2021 seisuga kasutame:

Backend

Laravel - on tänapäeval kõige arenenum ja populaarsem PHP raamistik.

October CMS - on võimas Laraveli raamistikul põhinev CMS, mille kapoti all on mugav ja kiire administraatori paneel. Pole ühtegi väljakutset, mille juures me selle imelise süsteemi kasutada ei saaks.

Frontend

Nuxt.js - kui kliendil on vaja luua kompleksne veebirakendus, on Nuxt.js koos Vue.js – ga kapoti all suurepärane lahendus. Sobib kõige paremini keerukate projektide jaoks.

Alpine.js - kerge ja kiire js raamistik. Sobib enamikule veebisaitidele.

JS

Kasutame palju erinevaid js -teeke ja integreerime neid ainult nendele lehtedele, kus konkreetse skripti käivitamine on vajalik. See võimaldab kordades suurendada veebilehe laadimise kiirust.

CSS

Tailwind CSS - parim ja kiireim CSS raamistik, mis tänapäeval saadaval on. Võimaldab kiiresti ja tõhusalt renderida absoluutselt igat elementi.

Väärib märkimist, et kogu meie ajaloo jooksul oleme läbiproovinud palju erinevaid lahendusi ja oleme täiesti rahul nendega, mille juurde jäime. Meie tänane nägemus on paljude katsete tulemus. Näiteks viisime oma www.media1.ee veebilehe üle nendesse tehnoloogiatesse ja kohe nägime kindlat tõusu Google’i TOP -is.

Enam pole saladus, et koodi töökvaliteet ja -kiirus mõjutavad otseselt veebilehe SEO näitajaid. Kui te ei ole oma äri suhtes ükskõikne, valige selle jaoks parimad lahendused!